Top 10 Craze Magic Sand – Dziecięce zestawy do malowania piaskiem

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kinetic Sand

#ad

907 g – magiczny piasek ze Szwecji do czystego, dla dzieci od 3 lat, Kinetic Sand Worek różowy, kreatywnego piasku w pomieszczeniach

#ad
Kinetic Sand #ad - 60% wilgotności powietrza. Ponieważ kinetic Sand nie wysycha, jest zawsze gotowy do użycia. Najlepiej przechowywać go w zamykanym opakowaniu lub w pojemniku z pokrywką. Ponieważ kinetic sand składa się w 98% z prawdziwego piasku, który nie tylko zapewnia prawdziwe uczucie piasku, ma wyjątkowo ziarnisty dotyk, ale również wspomaga rozwój zmysłu dotyku.

Jeśli powietrze w pomieszczeniu jest zbyt suche, wystarczy ugnieść kilka kropel wody. Zawartość: 907 g Kinetic Sand pink. Kinetic sand posiada optymalną teksturę przy ok. Do obróbki piasku można również użyć foremek i narzędzi z innych zestawów Kinetic Sand sprzedawanych oddzielnie lub artykułów gospodarstwa domowego. Praktyczny worek wielokrotnego zamykania 907 g jest dostępny również z niebieskimi, naturalnymi brązowymi i połyskującymi Kinetic Sand.

Przylega do siebie, płynie magicznie i daje się wyjątkowo dobrze kształtować i modelować. Foremki są bardzo ostre jak brzytwa. Kinetic sand to prawdziwie magiczny, a nie do dłoni, plastyczny i fascynujący piasek do wnętrz ze Szwecji. Kinetic sand jest to idealny prezent dla dzieci i dorosłych, którzy chętnie są kreatywni rękami, majsterkowanie i kochają zabawę sensoryczną. Kinetic sand można dowolnie ugniatać i formować rękami.
MarkaKinetic Sand #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość11.5
Długość3.13
Waga2
Szerokość7.25
Numer części6047185
Model6047185
GwarancjaCzęściowa gwarancja

2. Kinetic Sand

#ad

Kinetic Sand Sandisfying zestaw – 907 g magicznego piasku ze Szwecji i 10 narzędziami do kreatywnej gry w piasku w pomieszczeniach, od 3 lat

#ad
Kinetic Sand #ad - Kinetic sand nie zawiera pszenicy, glutenu i kazeiny i dlatego nadaje się również dla alergików. Kinetic sand, magiczny piasek ze szwecji, dzięki temu zestawowi można doświadczyć w zupełnie nowy sposób dzięki swoim właściwościom płynnym i szczególnemu uczuciu piasku.

Da der magische kinetic sand sich wie feuchtsand verhalten aber nicht ausuchnet, das Spielimmer wieder von Neuem beginnen und die Fanten. Zawartość: 907 g kinetic sand 453 g czerwony, 1 tło, 1 krajalnica, 1 twister z nakładką na taśmy i tarkę, 1 nóż do kształtowania, 1 przyrząd do modelowania, 1 piaskownica z tłem, 1 półkula, 1 uchwyt na telefon, 1 tłuczek, 1 porcjer, 1 foremka, 453 g niebieski, 1 instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Obserwowanie, jest po prostu fascynujące.

Dzięki 10 dołączonym akcesoriom kinetic sand można mieszać, tarć, heblować i doprowadzać do przepływu. Kinetic sand można w każdej chwili odświeżyć kilkoma kroplami wody. Piaskowe filmy są bardzo modne, jak uformowany magiczny piasek znowu się rozpływa i powstają nowe wzory, a dzięki własnemu telefonowi komórkowemu i uchwytowi w zestawie Kinetic Sand staje się gwiazdą filmową. Ponieważ kinetic sand przywiera do siebie, układać warstwowo, formować, można go wyjątkowo dobrze uformować.
MarkaKinetic Sand #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość11
Długość2.6
Waga3.05
Szerokość12
Numer części6047232
Model6047232
GwarancjaCzęściowa gwarancja

3. Kinetic Sand

#ad

Kreatywnej zabawy w pomieszczeniach, Kinetic Sand 5 kg – oryginalny magiczny piasek kinetyczny ze Szwecji, dla dzieci od 3 lat, znany z przedszkoli, naturalny brąz, do relaksującej

#ad
Kinetic Sand #ad - Wystarczy uformować kulkę Kinetic Sand i osuszyć nią resztki piasku. Kinetic sand można kształtować we wszystko, co dzieci mogą sobie wyobrazić, zawsze na nowo. Idealnie nadaje się dla dzieci, aby przetwarzać wrażenia dnia przed snem i może być również stosowany do celów terapeutycznych.

Oprócz nieskończenie kreatywnych możliwości, kinetic sand pomaga również się zrelaksować. Kinetic sand przechowywać w zamykanym woreczku lub pojemniku. Niezależnie od tego, a ponieważ nie wysycha, czy z foremkami i narzędziami lub bez sprzedawane oddzielnie, Kinetic Sand uskrzydła wyobraźnię. Ponieważ kinetic sand przylega do siebie, idealnie nadaje się do zabawy w pomieszczeniach. Ręce pozostają czyste, a sprzątanie jest dziecinnie proste.

Kinetic sand jest to idealne rozwiązanie dla dzieci, majsterkowanie, które chętnie ugniatają, budowanie. Dzieci w wieku od 3 lat mogą pracować samodzielnie przez wiele godzin i wciąż rozwijać nowe pomysły. Dzięki temu przylega do siebie, przepływa magicznie przez dłonie i można go wyjątkowo dobrze kształtować i modelować. Zawartość: 5 kg Kinetic Sand. Pudełko zawiera 5 kg oryginalnego kinetic sand ze szwecji, który składa się w 98% z prawdziwego piasku i 2% magii.
MarkaKinetic Sand #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość10.8
Długość7.5
Waga11
Szerokość3.5
Numer części6060996
Model6060996
GwarancjaCzęściowa gwarancja

4. Kinetic Sand

#ad

Kinetic Sand Zestaw do piaskownicy – z 454 g magicznego piasku kinetycznego ze Szwecji w kolorze fioletowym, od 3 lat, 3 foremki i szufla do kreatywnej zabawy w pomieszczeniach

#ad
Kinetic Sand #ad - Kinetic sand jest idealny dla dzieci od 3 lat i wspiera rozwój motoryki precyzyjnej i wyobraźni. Kinetic sand, magicznie płynący i wyjątkowo dobrze plastyczny piasek ze Szwecji zapewnia różnorodną zabawę z piasku w pomieszczeniach i nie wysycha. Zawartość: 454 g kinetic sand fioletowy, 3 foremki, 1 wanna z tworzywa sztucznego, 1 szufla. Kinetic sand składa się w 98% z prawdziwego piasku i dlatego jest wyjątkowo ziarnisty w dotyku, który wspomaga rozwój zmysłu dotyku. Praktyczne pudełko stanie się piaskownicą na stole kuchennym, stole do zabawy lub podłodze.
MarkaKinetic Sand #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość10.55
Długość10.98
Waga0.75
Szerokość2.52
Numer części6028092
Model6028092
GwarancjaCzęściowa gwarancja

5. Kinetic Sand

#ad

4 sztuki, 907 g do kreatywnej zabawy w pomieszczeniach, Kinetic Sand Piasek zapachowy

#ad
Kinetic Sand #ad - Kinetic sand zapach w 4-paku to idealny prezent dla dzieci, które chętnie ugniatają i budują. Kinetic sand dzięki swojej ziarnistej w dotyku wspiera rozwój zmysłu dotyku, podczas gdy ugniatanie i kształtowanie trenuje motorykę precyzyjną. Oryginalny produkt kinetic sand ze szwecji posiada magicznie płynną strukturę, ponieważ przywiera do siebie, dzięki czemu daje się wyjątkowo dobrze uformować i prezentuje kształty ostro.

Ten zestaw kinetic sand zawiera 4 woreczki wielokrotnego użytku, każdy po 226 g oryginalnego Kinetic w 4 kolorach o różnych zapachach: jasnobrązowy z zapachem ciasta na ciastka, żółty o zapachu bananowym, różowy z zapachem arbuza i niebieski o zapachu leśnych jagód. Możesz mieszać nowe kolory z nowymi nutami zapachowymi i tworzyć wszystko, co Ci się podoba.

Jasne kolory i słodki zapach tego wyjątkowego piasku kinetic Sands pobudzają kreatywność dzieci od 3 roku życia. Kinetic sand jest zawsze gotowy do użycia i przy zbyt niskiej wilgotności powietrza można go odświeżyć kilkoma kroplami wody. Zawartość: 227 g kinetic sand o zapachu ciasta jasnobrązowy, 227 g kinetic sand o zapachu bananów żółty, 227 g Kinetic Sand o zapachu arbuza różowy, 227 g Kinetic Sand o zapachu jagód leśnych niebieski.
MarkaKinetic Sand #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość7.6
Długość5.1
Waga2.23
Szerokość4.8
Numer części6060010
Model6060010
GwarancjaCzęściowa gwarancja

6. Kinetic Sand

#ad

10 narzędzi do formowania, od 3, cięcia i przepływu do zabawy w pomieszczeniach, Kinetic Sand Ultimate Sandisfying zestaw – 907 g oryginalnego magicznego piasku kinetycznego ze Szwecji w 3 kolorach

#ad
Kinetic Sand #ad - Kinetic sand nie zawiera glutenu i kazeiny i dlatego nadaje się również dla alergików. Zestaw zawiera dziesięć różnych specjalnych narzędzi, które pozwalają Kinetic Sand Live. Ponieważ kinetic sand nie wysycha, jest w każdej chwili ponownie gotowy do użycia.

Dzięki warstwom różnych kolorów piasku powstają najbardziej fascynujące wzory, które zmieniają się podczas cięcia i krojenia. Kinetic sand to magicznie płynący piasek do zabawy ze szwecji, który można kształtować, ciąć, mieszać i ugniatać za pomocą 10 różnych narzędzi zawartych w zestawie. Zawartość: 907 g kinetic sand w 3 kolorach, 1 worek do przechowywania, 10 narzędzi, 1 instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Zestaw ultimate sandisfying zawiera 900 g piasku w kolorze żółtym, z których można mieszać nowe odcienie, różowym i zielonym, dzięki czemu dzieci uczą się w zabawny sposób o nauce kolorów. Można go formować, przycinać i ponownie przywrócić do płynięcia. Kinetic sand to idealny prezent dla dzieci od 3 lat, które uwielbiają grę piaskową i nie chcą się jej przegapić również w złe dni.
MarkaKinetic Sand #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość11
Długość12
Waga1.92
Szerokość2.6
Numer części6067345
Model6067345
GwarancjaCzęściowa gwarancja

7. Kinetic Sand

#ad

3 Farben Glitzersand aus Schweden in Burgenförmchen für kreatives, für Kinder ab 3 Jahren, sauberes Indoor Sandspiel, Kinetic Sand Schimmer Sand 3er Pack 340 g

#ad
Kinetic Sand #ad - Jeśli powietrze w pomieszczeniu jest zbyt suche, Kinetic Sand można odświeżyć kilkoma kroplami wody, aby zachować optymalną strukturę. Pojemniki na zamek z pokrywką idealnie nadają się do przechowywania. Kinetic sand z połyskującymi pastelowymi odcieniami jest idealny jako upominek, na Wielkanoc, rożek szkolny, prezent w międzyczasie, kalendarz adwentowy lub na urodziny dziecka.

Zawartość: 3 foremki do wielokrotnego zamknięcia, każda 113 g Kinetic Sand w kolorze niebieskim, różowym, fioletowym. Również dorośli są zachwyceni dotykiem piasku. Zabawa z kinetic sand ze szwecji wspiera rozwój zmysłu dotyku, motoryki precyzyjnej i kreatywności u dzieci od 3 lat.

Kinetic sand nie wysycha i dlatego jest zawsze gotowy do gry. Oryginalny kinetic sand ze szwecji w trzech pięknie połyskujących pastelowych odcieniach inspiruje swoimi właściwościami i szczególną formowością oraz foremkami do zamków do tworzenia fantazyjnych kreacji. Kinetic sand dzięki swojej specjalnej strukturze przylega do siebie, a nie do dłoni, dzięki czemu można go szybko i łatwo wyczyścić po zabawie. Zestaw 3 szt.
MarkaKinetic Sand #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość7.75
Długość3.19
Waga0.97
Szerokość2.13
Numer części6053520
Model6053520
GwarancjaCzęściowa gwarancja

8. Kinetic Sand

#ad

Kinetic Sand Zestaw tęczowych mieszanek – 383 g oryginalnego magicznego piasku kinetycznego ze Szwecji w 3 kolorach i foremkach, do kreatywnej, dla dzieci od 3 lat, czystej zabawy w pomieszczeniach

#ad
Kinetic Sand #ad - W zestawie znajdują się trzy pojemniki na zamek z kinetic sand w trzech kolorach podstawowych. Pojemniki oprócz cylindra mogą być również używane do formowania. Również starsze dzieci i dorośli uwielbiają Kinetic Sand ze względu na prawdziwe uczucie piasku. Z oryginalnym kinetic sand ze szwecji w kolorze czerwonym, żółtym i niebieskim najpiękniejsze kolory tęczy można mieszać i układać warstwowo, aby uzyskać wspaniałe efekty.

Przyjemny w dotyku, wygląda jeszcze lepiej. Kreatywność może być tak prosta. Wszechstronność Kinetic Sand. Zawartość: 383 g kinetic sand 127 g w kolorze czerwonym, żółtym i niebieskim w pojemnikach w kształcie zamku, 1 narzędzie tnące, 1 tłuczek i porcjownik piasku, 3 stemple do tłuczka, 1 forma cylindra, 1 instrukcja kreatywnej instrukcji może nie być dostępna w języku polskim.

Kinetic sand w dołączonym przezroczystym cylindrze można nakładać jeden na drugim w różnych kolorach, a następnie obrabiać za pomocą narzędzia tnącego i czterech różnych nasadek do stempli. W ten sposób powstają fascynujące wzory. Zestaw tęczowych miksów to idealny prezent dla dzieci od 3 lat, które lubią majsterkować, są kreatywne i chętnie kopać przy zabawce. Podczas zabawy z kinetic sand dzięki ziarnistej strukturze wspierany jest rozwój zmysłu dotyku. Można również używać akcesoriów z innych zestawów Kinetic Sand.
MarkaKinetic Sand #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość9.13
Długość6.1
Waga1.1
Szerokość2.17
Numer części6053691
Model6053691
GwarancjaCzęściowa gwarancja

9. Kinetic Sand

#ad

Mit 454 g magischem Sand in Naturbraun, Bagger und Werkzeugen für kreatives Indoor-Sandspiel, für Kinder ab 3 Jahren, Kinetic Sand Baustellen Set

#ad
Kinetic Sand #ad - Zestaw do zabawy na placu budowy kinetic Sand Dig i Demolish jest idealny do kreatywnych i fantazyjnych gier oraz jest wspaniałym prezentem dla dzieci od 3 lat. Ponieważ kinetic sand dzięki swojej szczególnej strukturze przywiera do siebie, a nie do dłoni, daje się wyjątkowo dobrze uformować i odwzorowuje detale ostro.

Ziarnisty dotyk zapewnia przy tym prawdziwe uczucie piasku. Za pomocą foremek do cegieł można formować z kinetic Sand prawdziwe cegły i tworzyć mury. Pojazd budowlany jest wyposażony w szuflę koparki lub nasadkę młota pneumatycznego. Dzięki oryginalnemu kinetic sand ze szwecji, który przepływa przez ręce i daje się wyjątkowo dobrze kształtować, gra na placu budowy w pokoju dziecięcym stanie się wyjątkowym przeżyciem.

Zawartość: 454 g kinetic sand brązowy, 1 pojazd budowlany 2 zdejmowane narzędzia, 1 tło na placu budowy, 1 foremka do cegły, 1 instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaKinetic Sand #ad
ProducentSPINMASTER #ad
Wysokość11
Długość2.88
Waga1.38
Szerokość9
Numer części6044178
Model6044178

10. Kinetic Sand

#ad

7 narzędzi i edukacji kosmicznej, Kinetic Sand Składana piaskownica z piaskiem 2 lbs of non toxic play, kreatywne zabawki sensoryczne dla chłopców i dziewcząt w wieku 3+

#ad
Kinetic Sand #ad - Kinetic sand pobudza wyobraźnię i dzięki swojej specjalnej konsystencji jest jednocześnie relaksująca. Ze względu na to, że kinetic sand nie zawiera pszenicy, glutenu i kazeiny, idealnie nadaje się również dla alergików. Ponieważ kinetic sand nie wysycha, jest on zawsze gotowy do ponownego użycia.

Dzięki ponad 900 g piasku, 2 narzędziom i 5 foremkom dzieci mogą samodzielnie lub we dwoje zbudować najpiękniejsze zamki z piasku, udekorować i zanurzyć się w odgrywaniu ról. Walizka kinetic sand to idealny prezent dla dzieci od 3 lat, które chętnie budować i kopać. Magische kinetic sand ze szwecji o płynnej strukturze i wyjątkowo dobrej formowalności w praktycznej walizce z dużą powierzchnią do zabawy w pomieszczeniach.

Z kinetic sand można dobrze przetwarzać doświadczenia dnia dzieci przed snem. Zawartość: 907 g kinetic sand naturalne kolory, 2 narzędzia, 1 walizka, 5 foremek, 1 instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Kinetic sand składa się z 98 percent z prawdziwego piasku i ma szczególną drobnoziarnistą w dotyku, która podczas gry wspomaga rozwój zmysłu dotyku i motoryki precyzyjnej.
MarkaKinetic Sand #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość11.5
Długość15.5
Waga3.88
Szerokość4.75
Numer części6037447-6054898
Model6054898-6037447
GwarancjaCzęściowa gwarancja