Top 5 Campus Notebook A4 – Notatniki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Oxford

#ad

5 sztuk, Oxford Campus zeszyt do pisania A4, czarny

#ad
Oxford #ad - Wymiary produktu: 29, 6 x 24, 4 x 4, 6 cm dł. Rozmiar arkusza: A4. X szer. X wys. Kolor: czarny.
MarkaOxford #ad
ProducentHamelin Brands #ad
Wysokość0.63
Długość11.61
Szerokość9.06
Numer części400066528
Model400066528

2. Oxford

#ad

Twarda okładka, pastelowy liliowy, 80 kartek, Oxford School Europeanbook notatnik z kolorowym obramowaniem A4+ w linie

#ad
Oxford #ad - Idealna osłona do porządkowania według kolorów, 1 kolor na każdą przegródkę. 80 arkuszy stron w linie z nagłówkiem do wpisywania tematu, daty, imienia itd. Pisania, pamiętników, ścierania i unikania marnowania papieru. Bardzo twarda koperta dla tych, którzy preferują maksymalną wytrzymałość przy kopercie. Write & erase: ten notatnik zawiera po wewnętrznej stronie tablicę suchościeralną idealną do: pojęć, tabel, obliczeń, wykresów, przypomnień. Dopasowana kolorystycznie spirala, bez ostrych krawędzi.
MarkaOxford #ad
ProducentHamelin #ad
Wysokość0.47
Długość11.81
Szerokość9.25
Numer części400138325
Model400138325
Gwarancja2

3. KOKUYO

#ad

35 linii X 100 stron, Kokuyo Campus Notebook, Normal Rule, Semi B5 7" X 9,8"

#ad
KOKUYO #ad - Szczelny niezależnie od tego, kampusowy papier jedwabny jest odporny na przenikanie atramentu, długopisu żelowego czy innego rodzaju przyborów do pisania, czy używasz długopisu, dzięki czemu pisanie jest czyste i wygodne na każdej stronie. Trwałe bezprzewodowe wiązanie tył na bazie kleju wzmacnia notebook, dzięki czemu może leżeć płasko i zapobiega jego rozpadaniu.

Wyprodukowano w japonii odkryj kokuyo campus, pierwszorzędną japońską markę notebooków. Bibułka ciesz się gładkim i luksusowym pisaniem z bibułką, która bez problemu wsuwa się pod długopis lub ołówek. Funkcjonalna osłona etui zapewnia miejsce na pisanie tytułów i imion. Dokonaj zrównoważonego wyboru bez kompromisów w kwestii jakości. ​. Poznaj niezrównane rzemiosło, trwałość i dbałość o szczegóły.

Takie wzornictwo ułatwia pisanie na każdej stronie i zapewnia płynne wrażenia z czytania. Zrównoważona uprawa notatniki kampusowe wykorzystują papier celulozowy certyfikowany przez lasy z prawidłowo zarządzanych lasów, a okładka zawiera celulozę pa pochodzącą z recyklingu. Zwiększ swoje notatki i twórcze wysiłki dzięki godnemu zaufania wyborowi studentów i profesjonalistów na całym świecie. Atwo zidentyfikować i uzyskać dostęp do potrzebnych treści.
MarkaKOKUYO #ad
ProducentKOKUYO #ad
Wysokość0.4
Długość9.8
Waga0.75
Szerokość7
Numer częściノ-10BN
Modelノ-10BN

4. Black n' Red

#ad

Oxford Black n' Red notatnik, twarda okładka, A4, opakowanie 5 szt. A4 czarny

#ad
Black n' Red #ad - Produkty międzynarodowe mają osobne terms, w tym współczynnik dopasowania, są sprzedawane z abroad i mogą różnić się od produktów lokalnych, współczynnik odnoszących wartości przebiegu produktu, etykiet i instrukcji.192 strony w linie. Elegancka czerwona kolorowa taśma do oznakowania i odnośnie ważnych wskazówek. Format A4. Wysoka jakość, gładki papier o wyglądzie 90 kamieni do pisania po obu stronach.
MarkaBlack n' Red #ad
ProducentHamelin Brands, Ltd #ad
Wysokość3.23
Długość12.05
Waga1.6
Szerokość8.5
Numer części400096523
Model400096523

5. Ottergami

#ad

Gruby papier o gramaturze 150 g/m² – The Classic notatnik A5 w kropki z nadrukowanymi kropkami i dodatkowymi szablonami, Ottergami Bullet Journal notatnik w kropki – wysokiej jakości

#ad
Ottergami #ad - Gwarancja satysfakcji – nie jesteśmy zadowoleni, jeśli nie jesteś zadowolony. Twój osobisty planer – bądź zorganizowany i wykorzystaj swoją kreatywność do indywidualnego projektowania. Dodatkowo dostępne są szablony do indywidualnej aranżacji. Notatnik z twardą okładką z wegańskiej skóry – jedyna w swoim rodzaju okładka każdego klasycznego wydania czerpie inspirację z natury.

Napisz swój dziennik na 144 kropkowanych stronach. Do łatwego wdrożenia twojego pomysłu masz również 3 wspaniałe szablony. Gruby papier o gramaturze 150 g/m² i wielu stronach – wysokiej jakości kremowy papier, który idealnie nadaje się do długopisów, długopisów lub ołówków. Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu, skontaktuj się z nami. Stwórz własną metodę Bullet Journaling.

Gruby papier pozwala uniknąć przebijania i rozlewania się atramentu, co zapewnia czystą pracę. Postaramy się rozwiązać Twój problem tak szybko jak to możliwe i nieskomplikowane. Piękne i proste wzornictwo – nasz ręcznie wiązany notatnik zawiera kieszeń wewnętrzną, 2 zakładki, uchwyt na długopis i elastyczny pasek zamykający z płaską konstrukcją 180 stopni. Wybierz z naszego wyboru pięknych wzorów idealny kolor dla siebie. Zaplanuj swoje nadchodzące tygodnie idealnie lub napisz swoją codzienną listę rzeczy do zrobienia.
MarkaOttergami #ad
ProducentOttergami #ad
Wysokość8.27
Długość5.79
Waga0.22
Szerokość0.98
Numer częściCN
ModelBrown