Top 9 Broil King Gasgrill – Grille na gaz ziemny

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Enders

#ad

Palnik na podczerwień, strefa turbo, 4 palniki z kuchenką, ruszt żeliwny, widok PanoVision, Enders Grill gazowy MONROE PRO 4 SIK TURBO, palnik HEAT Range i Simple Clean #8378

#ad
Enders #ad - Najważniejsze cechy: 800 °c turbo zone 4, 2 kw z siatką na podczerwień: turboszybko osiąga bardzo wysokie temperatury dla ostrego przypiekania. Switch grid: masywny, 2 kw 800 °c turbo zone 4, 5 kw + 1 x 4, emaliowany ruszt żeliwny trzyczęściowy z wyjmowanym elementem okrągłym i 4 bezstopniowo regulowane palniki ze stali nierdzewnej 3 x 3, 2 kW.

Atwe czyszczenie dzięki funkcji SIMPLE CLEAN elementy komory spalania wyjmowane bez użycia narzędzi. Komora spalania ze stali nierdzewnej z częściami bocznymi z odlewu aluminiowego i podwójnymi ściankami z wysokiej jakości zaślepkami z odlewu aluminiowego zapewniają długotrwałą przyjemność grillowania.

Zakres grzewczy: architektura palników heat range zapewnia optymalne rozprowadzanie ciepła aż do stref brzegowych i zachwyca gotowaniem w niskiej temperaturze w temperaturze 80°C i wysokimi temperaturami do 300°C w komorze gotowania. Dodatkowe funkcje: kuchenka k wbudowana w boczną półkę, wydajny palnik na podczerwień I, okienko PanoVision S.
MarkaEnders #ad
ProducentEnders #ad
Wysokość46.65
Długość22.83
Waga121.25
Szerokość60.43
Numer części4000591998034
Model8378
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

2. BURNHARD

#ad

żeliwny ruszt do grillowania, płyta grzewcza boczna, pokrywa grilla, BURNHARD Big FRED Deluxe 2023 grill gazowy z 4 palnikami, wózek ze stali nierdzewnej +, palnik ceramiczny na podczerwień 900°C

#ad
BURNHARD #ad - Maksymalna moc bbq power – tylny palnik na podczerwień, wewnętrzny palnik ceramiczny 900°C, 3 bezstopniowo regulowane palniki ze stali nierdzewnej i płyta kuchenna boczna. Uniwersalny grill gazowy z najwyższej jakości wyposażeniem – składane stoły boczne z wbudowanym pokrętłem, magnetyczny otwieracz do butelek, termometr w pokrywie, pojemnik GN-Food z deską do krojenia z drewna akacjowego z certyfikatem FSC, uchwyt na ręczniki kuchenne, pudełko wędzarnicze i wiele więcej!.

Wysokiej jakości pokrowiec w zestawie – odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV pokrowiec na grilla o wartości 69, 90 € jest dostarczany w zestawie podstawowe wyposażenie.

Wysokiej jakości wykonanie – wózek grillowy na kółkach z podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej + ruszt do podgrzewania. Masywne żeliwne ruszty grillowe – 72 x 41, 5 cm powierzchnia grillowania dla maksymalnie 15 osób + optymalna dystrybucja ciepła dzięki barom W-Shape Flavor.
MarkaBURNHARD #ad
ProducentBURNHARD #ad
Wysokość46.46
Długość36.61
Waga105.82
Szerokość21.65
Numer części945527

3. Char-Broil

#ad

Char-Broil Performance Series grill gazowy, czarny

#ad
Char-Broil #ad - Palniki ze stali nierdzewnej – mocne, trwałe palniki, które zostały zbudowane na wieczność. 2 lata gwarancji – wszystkie komponenty, w tym palnik. System grillowania tru-infrared – równomierna temperatura, do 50% bardziej soczyste potrawy, do 30% oszczędniejsze w użyciu.

Elektroniczny zapłon surefire – zapalanie wszystkich palników za pomocą jednego przycisku – całkowicie bez otwartego płomienia. Termometr na wysokości rusztu – monitorowanie i kontrola poszczególnych stref grillowania. Ruszty pokryte porcelaną. Półka boczna – zapewnia miejsce na akcesoria lub więcej powierzchni roboczej. Palnik boczny – idealnie nadaje się do podgrzewania dodatków. Ruszt do podgrzewania – utrzymuje ciepło już grillowanych produktów, idealny do bułek do burgerów i bagietek.
MarkaChar-Broil #ad
ProducentChar-Broil Europe GmbH #ad
Wysokość45.55
Długość54.13
Waga90.39
Szerokość23.39
Numer części140746
Model140746
Gwarancja2 lata gwarancji.

4. KESSER

#ad

KESSER® Grill gazowy Master BBQ z termometrem na podczerwień i grilla 800°C, palnik ceramiczny 4 + 1, ze stali nierdzewnej XXL, oświetlenie LED, kuchenka boczna, zapłon, butla gazowa 5-11 kg

#ad
KESSER #ad - Bardzo soczyste mięso i chrupiąca skórka gwarantowane. Strefa prime przyciąga wzrok każdego grilla i zapewnia znacznie szybszą prędkość grillowania – do 800 stopni. Bardzo duża powierzchnia grillowania zapewnia szybkie przygotowanie, dzięki czemu masz wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić swoim gościom steki, kiełbaski i grillowane warzywa.

W porównaniu z innymi podobnymi modelami grill o łącznej mocy 14, 9 kW szybko osiąga temperaturę roboczą. Atwe w użyciu: wszystkie palniki gazowe można ustawić i są wyposażone w nowoczesne oświetlenie led, które zapewni dodatkowy akcent w Twoim ogrodzie. Duża ilość dymu: dodatkowo dym jest znacznie niższy w porównaniu z tradycyjnymi grillami na węgiel drzewny i tym samym umożliwia doskonałe wrażenia z grillowania na balkonie i tarasie na dachu, nie przeszkadzając przy tym sąsiadom. Wysoka jakość: dzięki czterem kółkom kierowniczym 360° ze zintegrowanymi hamulcami postojowymi i dwoma dodatkowymi hamulcami zapewniają bezpieczną i stabilną pozycję. Wysoka jakość: grill gazowy jest wyposażony w strefę prime na podczerwień 800°c.

Dodatkową stabilność zapewniają dwuścienne drzwi skrzydłowe i pokrywa ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Dzięki swojemu wzornictwu i wysokiej jakości wykonaniu ze stali nierdzewnej, wysokiej jakości emaliowanej stali i częściom ze stali nierdzewnej grill ogrodowy wyróżnia się szczególnie. Dzięki sterowaniu każdym palnikiem i wbudowanym termometrem uzyskuje się idealną regulację ciepła. Masywny ruszt do grillowania jest wykonany z emaliowanego odlewu stalowego, który jest łatwiejszy do czyszczenia i ma dłuższą żywotność niż tradycyjne ruszty ze stali nierdzewnej lub nieemaliowane.
MarkaKESSER #ad
ProducentKESSER #ad
Wysokość22.44
Długość28.54
Waga88.18
Szerokość21.26

5. Grillrost.com Das Original

#ad

Płyty do grillowania, srebro

#ad
Grillrost.com Das Original #ad - Pasuje do grilla gazowego broil King Imperial i Broil King Regal oraz do rusztu grillowego wielu grilli – wybierz odpowiedni rozmiar. Poza tym nasza plancha nadaje się do płyt indukcyjnych.

Ruszt do grillowania rodzinny: jesteśmy jednym z naszych produktów! Jeśli plancha wykrzywia się przy zbyt dużej temperaturze, napisz do nas, a my wymienimy ją bez śladu, obiecujemy!. Rozpocznij sezon grillowy: kup idealnie wykonaną planchę z rodzinnej firmy Grillrost. Com i rozpocznij śniadanie z planchy w weekend. Jakość od lidera rynku: jako pierwszy producent planchas produkujemy ponad 4000 sztuk rocznie.

Plancha do grilla gazowego i grilla na węgiel drzewny: tej płyty nie powinno zabraknąć na żadnym grillu i zamienia Twój grill w wielofunkcyjny. Dokładne wykonanie: lite drewno ze stali nierdzewnej o grubości 4 mm z idealnie oszlifowaną powierzchnią, o wiele delikatniejszą niż żeliwo.
MarkaGrillrost.com Das Original #ad
ProducentGrillrost.com Das Original #ad
Wysokość1.42
Długość18.9
Waga13.34
Szerokość13.39
Numer częściG-1003

6. Broil King

#ad

Signet 20, stal nierdzewna, 490, 147 x 58 x 117 cm, 90. Akcesoria do grilla/grilla, Broil King Pokrowiec Premium do Crown/Baron 440

#ad
Broil King #ad - Crown 90, 10 post 2012 i nowszy, signet 90 / 70 / 320 Pokrowiec na grilla klasy premium 147, 3 cm jest wykonany z wysokiej jakości PCW i tkaniny poliestrowej. Wymiary 147 cm szerokości x 117 cm wysokości x 55 cm głębokości. Pasuje do następujących grilli gazowych Broil-King: Baron 400 Pasuje do sovereign 20 / 70 / 90 2013 i nowszych.
MarkaBroil King #ad
ProducentBroil King #ad
Wysokość12.25
Długość9.5
Waga2.73
Szerokość5.75
Numer części68487
Model68487

7. SANTOS

#ad

SANTOS Pojemnik na wędzarnię – grill gazowy – nadaje się do wielu grilli gazowych Broil King & SANTOS – 29,7 x 11 x 4,3 cm – wędzenie na grillu gazowym

#ad
SANTOS #ad - Aromat dymu z grilla – uzyskasz maksymalny aromat dymu i poza tym na ruszcie do grillowania pozostaje więcej miejsca na cenne grillowane potrawy. Rozkładana pokrywa – w razie potrzeby można łatwo napełnić wióry wędzarnicze lub chipsy podczas wędzenia.

Atwe wędzenie – pudełko do wędzenia jest wypełnione drewnianymi chipsami/wiórkami wędzarniczymi według własnego wyboru – umieść w grillu – ruszaj w drogę. Specjalnie do grilla gazowego – dno w kształcie litery V pasuje dokładnie do grilla gazowego Broil King z blachami płomieniowymi Flave-R-Wave oraz do serii SANTOS S & P. Dane techniczne – wymiary: 29, 3 cm – materiał: stal szlachetna – rozmiar odpowiedni do grilla gazowego Broil King z blachami płomieniowymi Flave-R-Wave, 7 x 11 x 4, seria SANTOS S & P.
MarkaSANTOS #ad
ProducentSANTOS #ad

8. Char-Broil

#ad

4 palniki, Char-Broil Convective 440S grill gazowy z palnikiem bocznym, stal nierdzewna

#ad
Char-Broil #ad - Elektroniczny zapłon – zapalanie wszystkich palników za pomocą jednego przycisku. Palniki ze stali nierdzewnej – mocne, trwałe palniki, które zostały zbudowane na wieczność. Palnik boczny – idealnie nadaje się do podgrzewania dodatków. Termometr w pokrywie – łatwa kontrola temperatury grilla. Półka boczna – zapewnia miejsce na akcesoria lub więcej powierzchni roboczej. Ruszt do podgrzewania – utrzymuje ciepło już grillowanych produktów, idealny do bułek do burgerów i bagietek. 2 lata – wszystkie komponenty, w tym palnik.
MarkaChar-Broil #ad
ProducentChar-Broil Europe GmbH #ad
Wysokość45
Długość53.11
Waga110.23
Szerokość24.49
Numer części140845
Model140845
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

9. Klarstein

#ad

InstantReady Concept, moc: 20,5 kW 5 x 3,6 kW + 2,7 kW, palnik ze stali nierdzewnej 5+1, Kingsville XL grill kombi, czarny, grill gazowy/piec do pizzy, do butli gazowych do 11 kg

#ad
Klarstein #ad - Ten profesjonalny grill gazowy jest ponadto wyposażony w dużą przestrzeń do przechowywania butli gazowej i praktyczne stoliki boczne. Atwy i łatwy w obsłudze: grill gazowy z bocznym palnikiem i zapłonem Snap-Jet można bez problemu obsługiwać za pomocą przełącznika obrotowego.

Elastyczne i dokładne ustawienie ułatwia obsługę naszych grilli gazowych podczas gotowania. Ciesz się pełną mobilnością: dzięki 4 wbudowanym kółkom podłogowym nasze grille gazowe można wszędzie postawić. Dzięki dużej powierzchni grillowania przygotowywanie posiłków i czyszczenie staje się najczystszą przyjemnością. Wydajne, ponieważ nasz przyjazny dla środowiska grill gazowy ze stali nierdzewnej zużywa mało gazu, aby umożliwić szybkie i energooszczędne grillowanie, ekonomiczne gotowanie: 6-palnikowy grill gazowy z piecem do pizzy został zaprojektowany, co zapewnia najlepsze rezultaty.

Wydajny i wszechstronny: ten duży grill gazowy zapewnia maksymalną moc 20, 5 kW dla gazu i węgla drzewnego. Atwe czyszczenie: ten grill gazowy z 6 palnikami jest wyposażony w gładką powierzchnię ze stali nierdzewnej, która umożliwia łatwe czyszczenie. Nasz grill gazowy idealnie nadaje się do zabawy w ogrodzie lub na balkonie z rodziną i przyjaciółmi.
MarkaKlarstein #ad
ProducentKlarstein #ad
Waga105.82
Numer częściGQY9-Kingsville XL
Model1963